• eSlim® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Často kladené otázky

Účinky | Zloženie | Užívanie a dávkovanie | Doprava a platba | Ostatné

Účinky

Čo je eSlim® a pre koho je určený?
eSlim® je výživový doplnok určený osobám starším ako 18 rokov. Nie je vhodný pre osoby trpiace srdcovo-cievnymi ochoreniami ani pre tehotné ženy. eSlim® neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Držte mimo dosahu detí.

Po akej dobe môžem očakávať výsledky?
Zlepšenie je možné spozorovať už po mesačnom užívaní. Každý človek je však odlišný a reaguje inak. Zákazníci občas tvrdia, že úbytok hmotnosti pozorujú už po pár dňoch. Samozrejme sa nejde o zázračné tabletky – je nutná úprava jedálnička a zvýšená fyzická aktivita. Optimálne je denné užívanie v dĺžke 2 – 2,5 mesiaca.

Je eSlim® skutočne účinný?
Najlepší dôkazom sú spokojní zákazníci, ktorí užívajú eSlim® dlhodobo. Na základe ich odporúčaní sa objavujú noví zákazníci, čo svedčí o účinnosti prípravku.

Ako môžem umocniť účinky prípravku?
Ideálny spôsob je správne sa stravovanie a zdravý životný štýl. eSlim® v kombinácii so správnou stravou a pohybom dokáže pomôcť so znížením  telesnej hmotnosti.

Je užívanie tohto doplnku bezpečné? Existujú nejaké nežiaduce alebo vedľajšie účinky, ak ide o eSlim®?
Užívanie eSlim® je úplne bezpečné, eSlim® má za sebou dôkladné testovanie, ktoré nepreukázalo žiadne nežiaduce účinky. V ojedinelých prípadoch môžu byť zaznamenané mierne bolesti hlavy. V prípade spozorovania nežiaducich účinkov, nepokračujte v užívaní doplnku a kontaktujte nás. Nie je vhodný pre osoby trpiace srdcovo-cievnymi ochoreniami a tehotné ženy. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie

Je skutočne eSlim® prírodný? Nejde o chémiu?
Áno, eSlim® obsahuje len prírodné výťažky z bylín. Ide o čisto prírodný doplnok výživy vyrobený z rastlín pozbieraných z rôznych kútov sveta.

Obsahuje eSlim® nepovolené látky alebo alergény?
Využitie eSlim® u športovcov je v poriadku, neobsahuje žiadne nepovolené látky (doping). Rovnako neobsahuje žiadny z alergénov uvedených v štandardnom zozname alergénov (orechy, lepok, a pod.).

Skúsil som už iné prípravky, no nefungovali. Prečo by mi mal pomôcť práve eSlim®?
eSlim® sa od ostatných prípravkov na chudnutie odlišuje výnimočným zložením a tisíckami spokojných zákazníkov na celom svete, ktorí dnes využívajú tento doplnok na pravidelnej báze.

Užívanie a dávkovanie

Koľko tabliet obsahuje jedno balenie? Koľko ich mám užívať?
Jedno balenie obsahuje 60 tabletiek. Odporúčané dávkovanie sú 4 tabletky denne (=2 dávky). Odporúča sa užiť dve tabletky ráno pred raňajkami a dve tabletky pred fyzickou aktivitou počas dňa. Jedno balenie vám vydrží 15 dní.

Prečo by som ich nemal užívať nalačno, ale až po jedle?
Prvé jedlo naštartuje správne tráviaci systém, vďaka tomu dokáže vaše telo vstrebať maximum účinných látok z prípravku. Doplnok môžete užívať i nalačno, no účinok nie je optimálny.

Čo sa stane, keď som ráno zabudol užiť eSlim®?
Užite tabletku aj v priebehu dňa, na výslednom účinku sa to veľmi neprejaví. Doplnok je vhodné užívať ráno a poobede kvôli optimálnemu rozloženiu.

Môžem užiť viac tabletiek denne?
Odporúčaná dávka pozostáva z 4 tabletiek denne a nemala by sa prekračovať.

Môžem eSlim® kombinovať s iným doplnkom výživy?
Kombinovať prípravky rozhodne neodporúčame. Hlavne ak majú podobné zloženie. Telo nie je schopné vstrebať naraz veľkú koncentráciu účinných látok. Prebytok látok telo nevyužije a vylúči.

Čo eSlim® a fajčenie?
Cigarety majú zlý vplyv na krvný tlak. Pre dlhodobých fajčiarov môže eSlim® spôsobiť zvýšenie tlaku. Príležitostné fajčenie by nemalo predstavovať problém napriek tomu, že je preukázateľne zdraviu škodlivé.

Je možné užívať naraz eSlim® a alkohol?
Požitie alkoholu a akéhokoľvek lieku alebo doplnku výživy sa neodporúča, nakoľko alkohol znižuje nástup účinných látok v organizme. Alkohol v malom množstve v kombinácii s doplnkom eSlim® nespôsobí žiadne riziko, no môže znížiť účinok prípravku.

Môžem eSlim® kombinovať s liekmi na predpis?
Záleží na zložení konkrétneho lieku, je nutné sa poradiť s vaším lekárom.

Kedy eSlim® určite neužívať?
Neodporúča sa užívanie, pokiaľ u vás v minulosti došlo k alergickej reakcii na niektorú z látok nachádzajúcej sa v zložení. Rovnako, ak trpíte na:
●      srdcovú poruchu, resp. poruchu pečene
●      poruchu krvotvorby
●      vredovú chorobu
●      vrodenú poruchu sietnice
●      užívate lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý (napr. pri liečbe angíny pect.)
Doplnok sa neodporúča pri problémoch s pečeňou alebo precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Pri užívaní sa neodporúča súčasné užívanie iného doplnku výživy.

Doprava a platba

K zásielke bol priložený zľavový kupón, ako ho uplatním?
Ak ste od nás obdržali zľavový kód, určite ste naším spokojným zákazníkom. Kód z kupónu zadajte pri vypĺňaní novej objednávky do políčka „zľavový kód“. Zľava bude uplatnená po potvrdení.

Poskytujete na eSlim® zľavy?
Občasne je možné od nás dostať k objednávke zľavový kupón. Okrem toho ponúkame výhodné balíčky.

Nie je to moc drahé?
Cena za mesačné balenie eSlim® je maximálne 59,8 € (2 balenie po 60 tbl. = dávkovanie 4 tbl. denne). Ideálne výsledky sa dostavia po druhom až treťom mesiaci užívania. Myslite na to pri objednávke, objednajte si väčšie balenie a ušetríte.

Koľko stojí poštovné?
Doručenie kuriérom stojí 3,5 € a kuriér doručí vašu objednávku až k vám domov. Poštovné cez Slovenskú poštu stojí 2,9 € a balík na poštu 3,6 € – dostanete notifikačnú SMS a balík si môžete vyzdvihnúť na pošte alebo v BalíkoBOXe Slovenskej pošty. Pri objednávkach nad 70 € je poštovné ZDARMA. Viac informácii o Doprave nájdete na Doprava a doručenie.

Je súčasťou zásielky i daňový doklad?
Áno, súčasťou zásielky je riadny daňový doklad.

Čo keď mi zásielka dorazí poškodená?
Odporúčame neprebrať zásielku od doručovateľa a kontaktovať nás.

Je balenie diskrétne?
Áno, produkt zasielame označený len štítkom s adresou a je kvalitne zabalený. Pozrite si, ako vyzerá naše balenie.

Ako dlho trvá, než zásielku odošlete?
Každú objednávku expedujeme do 24 hodín od prijatia objednávky. Doručenie môžete očakávať v priebehu 2 pracovných dní.

Ako môžem objednať eSlim®?

Najjednoduchšia možnosť je vyplnenie objednávky online. Objednať môžete aj e-mailom alebo telefonicky či smskou na 0949 209 200.

Ostatné

Ako bude zabezpečená moja anonymita pri nákupe eSlim®?
Súkromie je pre nás dôležité. Vaše osobné údaje zadávate na zabezpečenej web stránke (zámok pri adrese www.eslim.sk vo vašom prehliadači). Vaše údaje sa ukladajú do databázy v šifrovanej forme. Doručenie garantujeme v nepriehľadnej obálke bez označenia obsahu. Pozrite sa ako vyzerá naše diskrétne balenie.

Za akých podmienok je možné eSlim® vrátiť?
Sme si istí kvalitou nášho produktu. Preto posielame zákazníkom peniaze späť za každé vrátené neporušené balenie. Pre viac informácii nás kontaktujte.

Dostať eSlim® v lekárni alebo niekde inde ako u oficiálneho distribútora pre Slovenskú republiku?
Prípravok je možné zakúpiť výlučne na stránke autorizovaného distribútora pre Slovenskú (eslim.sk) a Českú republiku (eslim.cz). Možnosť odberu v lekárni pripravujeme.

Prečo je najlepšie kúpiť eSlim® len u nás?
Ak chcete naozaj 100 % účinný prípravok eSlim®, originál sa dá kúpiť výhradne u nás. Existuje mnoho napodobenín, no originál je len jeden.

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v Slovenskej republike
(Európska únia)

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri doručení
cez Packeta

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite