• eSlim® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Príbehy spokojných zákazníkov

Nič nie je lepšia reklama, ako skutočné príbehy a skúsenosti spokojných zákazníkov, ktorí eSlim® vyskúšali a rozhodli sa podeliť o svoj názor. Keďže rešpektujeme súkromie, neuvádzame pri hodnotení celé meno.

Prekvapenie po tehotenstve

Bola som strašne prekvapená, ako mi eSlim pomohol v boji s prebytočnými kilami po pôrode môjho syna. Skrbenie pohybu, stravy a eSlim mi pomohlo veľmi rýchlo sa vrátiť do stratenej formy.

Petra – Bratislava
34 rokov

Vyskúšal som a som nadmieru spokojný

Veľa športujem ale prípravok eSlim mi pomohol naštartovať lepšie spaľovanie a celkový metabolizmus. Snažím sa udržiavať a môžem tento prípravok môžem len odporučiť.

Tomaš – Košice
48 rokov

Koniec prežierania

Riešila som dlho problémy s hmotnosťou. Prípravok eSlim mi pomohol hlavne v odstránení chuti do jedla a neustáleho sa prežierania. Po 3 mesiacoch užívania som si značne zlepšila svoj jedálniček a znížila konzumáciu sladkých a nezdravých potravín.

Katka – Žilina
26 rokov

Mám málo času

V mojom profesionálnom živote mám veľmi málo času a preto som začala užívať eslim pre jeho jednoduchosť. Nemám čas na pripravovanie si nápojov a iných veci. Mám ho vždy v kabelke

Kamila – Nitra
34 rokov

Už nie som mladá

Nedokážem oklamať svoj vek a aj keď sa o seba starám mladá už nebudem. eSlim mi pomáha nepriberať a citeľne mi pomáha pri trávení a zrýchlení metabolizmu.

Lenka – Prešov
53 rokov

Životná zmena

Úspešne podnikám a pred rokom mi lekár poradil schudnúť. Za rok sa mi podarilo aj vďaka eSlim, športu a zdravšej strave schudnúť dosť nato aby som sa dnes cítil skvelo, nebol unavený a mal zo seba dobrý pocit.

Michal – Senec
57 rokov

Cítim sa skvele

Nie vždy som mala čas na prípravu zdravého jedla avšak eSlim mi pomohol a pomáha sa držať vo forme. Môžem len odporučiť.

Lucia – Prievidza
26 rokov

Dala som na radu manžela

Do kúpy ma dotlačil môj manžel. Začal som ho užívať a viem že jedným z hlavných kritérií bolo aj prírodne zloženie bez vedľajších negatívnych účinkov. Dnes je eSlim našim spoločným partnerom.

Marta – Poprad
34 rokov

Oceňujem rýchle doručenie

Som často odcestovaný mimo Európu a vediem rýchly život. eSlim užívam pol roka a oceňujem vždy že pri objednávke som zadal dátum dodania neskorší a bol mi doručený presne ako som chcel.

Vladimír – Martin
38 rokov

Oveľa lepší ako ostatné prípravky

Využívam prípravky na chudnutie už dlhšiu dobu. U eSlim oceňujem pomerne vysoké zloženie látok za prijateľnú cenu. Jeho účinky sa mi potvrdili a cena pomer kvalita a samotný efekt hovoria v prospech eSlim.

Žanet – Bojnice
49 rokov
Chcete to tiež vyskúšať?

Vyberte si z výhodných balení eSlim® a udržte sa vo forme.

Pozrieť balenia eSlim®

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v Slovenskej republike
(Európska únia)

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri doručení
cez Packeta

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite