• eSlim® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Napísali o eSlim®

Články v médiách o produkte eSlim®

Zníženie hmotnosti a pomoc pri chudnutí vďaka jedinému produktu? Podobných hesiel bolo v minulosti neúrekom, no väčšina produktov sľubujúca takéto účinky skončila dosť neslávne. Novinka eSlim® na to ide úplne inak!

Prečítať článok

Problém s nadváhou trápi veľkú časť populácie. Niekto s tým bojuje úspešne, napríklad drastickými redukčnými diétami a cvičením, niekto bez viditeľného výsledku. Ako funguje a čo ponúka novinka eSlim® určená práve na chudnutie?

Prečítať článok

5 úžasných a zároveň neúčinných vecí, ktoré by ste nemali robiť, ak chcete úspešne schudnúť

Prečítať článok

Po dôkladnom preskúmaní zloženia ma však veľmi milo prekvapili.

Prečítať článok

 

Prípravok eSlim je prírodný výživový doplnok určený ľuďom, ktorí chcú schudnúť a zlepšiť tak svoj zdravotný stav. Tablety majú pomôcť pri zlepšení spaľovania tuku, zrýchlení metabolizmu a tiež znížení chuti do jedla. Prípravok sa vyrába vo Veľkej Británii a je vhodný aj na dlhodobé užívanie.

Prečítať článok

Rozličných prípravkov a produktov určených pre chudnutie je na trhu veľké množstvo. Značka eSlim sa od väčšiny odlišuje kombináciou kvalitného zloženia, jednoduchého užívania, overeného pôsobenia a veľmi dobrého pomeru ceny a kvality. Všetky tieto atribúty sú kľúčom k popularite tohto doplnku, ktoré pomáhajú na zníženie hmotnosti komplexne.

Prečítať článok

Patríte ku skupine ľudí, ktorí sú neustále nespokojní so svojou postavou a váhou? Máme pre vás jednoduché riešenie bez toho, aby ste museli držať diétu alebo tráviť hodiny vo fitness centre.

Prečítať článok

Ste z tých ľudí, ktorí majú radi sladké jedlo a nevedia sa ho za žiadnu cenu vzdať?  Máme pre vás riešenie v podobe prípravku eSlim, vďaka ktorému dosiahnete zníženie hmotnosti presne tak, ako si to dlhé roky predstavujete.

Prečítať článok

Poznáte tú situáciu, kedy sa blíži leto a vy rozmýšľate nad tým, ako čo najrýchlejšie a najefektívnejšie schudnúť? Pravdepodobne to zažil každý jeden z nás, no len málokto vyskúšal prírodný doplnok eSlim.

Prečítať článok

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v Slovenskej republike
(Európska únia)

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri doručení
cez Packeta

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite