• eSlim® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

Napísali o eSlim®

Články v médiách o produkte eSlim®

Zníženie hmotnosti a pomoc pri chudnutí vďaka jedinému produktu? Podobných hesiel bolo v minulosti neúrekom, no väčšina produktov sľubujúca takéto účinky skončila dosť neslávne. Novinka eSlim® na to ide úplne inak!

Prečítať článok

Problém s nadváhou trápi veľkú časť populácie. Niekto s tým bojuje úspešne, napríklad drastickými redukčnými diétami a cvičením, niekto bez viditeľného výsledku. Ako funguje a čo ponúka novinka eSlim® určená práve na chudnutie?

Prečítať článok

5 úžasných a zároveň neúčinných vecí, ktoré by ste nemali robiť, ak chcete úspešne schudnúť

Prečítať článok

7 dôvodov, prečo sa vám tentoraz naozaj podarí schudnúť a udržať si optimálnu hmotnosť aj do budúcnosti

Prečítať článok

 

Prípravok eSlim je prírodný výživový doplnok určený ľuďom, ktorí chcú schudnúť a zlepšiť tak svoj zdravotný stav. Tablety majú pomôcť pri zlepšení spaľovania tuku, zrýchlení metabolizmu a tiež znížení chuti do jedla. Prípravok sa vyrába vo Veľkej Británii a je vhodný aj na dlhodobé užívanie.

Prečítať článok

Rozličných prípravkov a produktov určených pre chudnutie je na trhu veľké množstvo. Značka eSlim sa od väčšiny odlišuje kombináciou kvalitného zloženia, jednoduchého užívania, overeného pôsobenia a veľmi dobrého pomeru ceny a kvality. Všetky tieto atribúty sú kľúčom k popularite tohto doplnku, ktoré pomáhajú na zníženie hmotnosti komplexne.

Prečítať článok

Patríte ku skupine ľudí, ktorí sú neustále nespokojní so svojou postavou a váhou? Máme pre vás jednoduché riešenie bez toho, aby ste museli držať diétu alebo tráviť hodiny vo fitness centre.

Prečítať článok

Ste z tých ľudí, ktorí majú radi sladké jedlo a nevedia sa ho za žiadnu cenu vzdať?  Máme pre vás riešenie v podobe prípravku eSlim, vďaka ktorému dosiahnete zníženie hmotnosti presne tak, ako si to dlhé roky predstavujete.

Prečítať článok

Poznáte tú situáciu, kedy sa blíži leto a vy rozmýšľate nad tým, ako čo najrýchlejšie a najefektívnejšie schudnúť? Pravdepodobne to zažil každý jeden z nás, no len málokto vyskúšal prírodný doplnok eSlim.

Prečítať článok

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v rámci Európy
vo Veľkej Británii

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri nákupe
nad 70 EUR

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite