• eSlim® - oficiálny predajca pre Slovenskú republiku
logo eJoy®

eSlim® a jeho 7 tipov, ako úspešne a zdravo schudnúť

eslim ako schudnúť

Keďže nám záleží na tom, aby ste dosiahli svoj cieľ, rozhodli sme sa pripraviť pre Vás krátky „manuál“ s overenými radami a postrehmi, ktoré vám k tomuto cieľu pomôžu. Berte ich ako súčasť komplexného obrazu pre zníženie nadváhy, úpravu životného štýlu, zlepšenie životosprávy a celkovo zdravší a aktívnejší život.

Nech sa páči, tu je 7 tipov pre úspešné chudnutie, ich prečítanie Vám zaberie do 10 minút, no môže zmeniť celý zvyšok života 🙂

1. Nájdite tie správne a dlhodobé dôvody

Je jasné, že eSlim® ste si nekúpili náhodou, ale išlo o pevné rozhodnutie, že chcete schudnúť. Takéto rozhodnutie však samo o sebe pre úspech nemusí stačiť.

Dôvod? Veľmi veľa ľudí, ktorí chcú schudnúť, tak chcú spraviť z nesprávnych dôvodov alebo k tomu majú motiváciu, ktorá nie je dostatočne pevná. Ich vôľa schudnúť tak nie je dostatočne pevná a už pri prvom zaváhaní, probléme a prekážke to rýchlo vzdajú.

Najlepšie a najdôležitejšie dôvody prečo schudnúť sú:

 • optimalizácia telesnej hmotnosti, čo má za následok zlepšenie fyzickej kondície, zvýšenie fyzickej výkonnosti a predĺženie výdrže pri výkone
 • zlepšenie zdravotného stavu celkovo, zníženie rizika civilizačných ochorení, zlepšenie trávenia a zlepšenie fungovania pohybového aparátu, srdca a ciev
 • vitálnejší život aj po mentálnej a psychickej stránke, spokojnosť sám so sebou, viac zdravého sebavedomia a viac vnútornej energie a pokoja
Motivácia - chudnutie

Motivácia – chudnutie

Nenašli ste sa v nich? Chcete schudnúť na leto do plaviek, kvôli tomu, aby ste sa zapáčili novému partnerovi či partnerke alebo len preto, aby ste dobre vyzerali na verejnosti? Nuž, aj taká býva motivácia, ale vo všetkých spomínaných prípadoch ide o externé faktory. Vôľa schudnúť musí vychádzať zvnútra a nemala by pozerať iba na okolie.

2. Odstráňte zlozvyky a zlepšite životný štýl

Fajčíte? Pijete alkoholické nápoje? Radi si cez víkend pospíte v posteli ráno o niečo dlhšie? Chodíte spávať neskoro večer a trávite veľa času na gauči pred televíziou?

Aj na prvý pohľad bezvýznamné zlozvyky môžu sťažiť chudnutie a naopak, uľahčiť ďalšie naberanie tukovej hmoty. Dôvodom je absencia pravidelného režimu, permanentné udržiavanie sa v nezdravom životnom štýle a dlhodobé zhoršovanie životosprávy. Verte či nie, ale každý zlozvyk sa skôr či neskôr odrazí na zdraví aj hmotnosti.

To isté platí aj pre stres, prepracovanosť, nepravidelný spánok a nedostatok odpočinku a regenerácie počas dňa. Všetky tieto faktory podkopávajú disciplínu a zhoršujú fyzický výkon, výdrž, mentálnu vitalitu a tiež metabolizmus a spaľovanie tukov.

Riešením je preto postupné odstraňovanie všetkých zlozvykov a zlepšovanie životného štýlu. Prestaňte s fajčením, obmedzte konzumáciu alkoholu, zvoľnite v práci a viac odpočívajte, zlepšite spánkovú hygienu a snažte sa budovať pravidelný biorytmus počas dňa. Uvidíte, že vám to pomôže aj pri chudnutí a budete mať viac energie, ako doteraz!

Zdravý životný štýl

Zdravý životný štýl

3. Zmeňte jedálniček a spôsob stravovania

Stravovanie je alfa a omega úspechu či neúspechu pri chudnutí. Čo je však ešte dôležitejšie, jedálniček ovplyvňuje celkový zdravotný stav a fungovanie organizmu.

Ak chcete chudnúť úspešne, musíte z neho v prvom rade vyhodiť nezdravé jedlá. Do tejto kategórie patria chladené aj mrazené polotovary, slané pochutiny, sladkosti, vyprážané pokrmy, fast food jedlá a potraviny s vysokým obsahom soli a tuku.

Naopak, základom jedálnička by mali byť nasledovné:

 • zelenina, ovocie a strukoviny, ktoré obsahujú vlákninu, vitamíny a minerály, najmä špenát, brokolica, paprika, citrusové plody a sezónne druhy
 • ryby, hydinové mäso a vajíčka, ktoré obsahujú dôležité bielkoviny, zdravé mastné omega kyseliny a veľa minerálov a vitamínov, najmä železo a vitamíny B
 • semiačka a oriešky, tie sú cenným zdrojom aminokyselín a minerálov, ktoré podporujú metabolizmus a zvyšujú fyzickú výkonnosť, výdrž a vitalitu

Okrem toho, čo jete, je podstatné aj to, ako to jete. Pred prvým jedlom odporúčame pohár vody na naštartovanie metabolizmu, posledné jedlo by ste mali jesť najmenej 3 hodiny pred spánkom. Počas dňa majte radšej viac porcií, ale v menšom množstve. Jedlá s vyšším obsahom sacharidov jedzte skôr doobeda, po obede zas viac vlákniny.

Zdravý jedalníček

Zdravý jedalníček

4. Upravte pitný režim, čo v ňom mať a čo naopak nie

Ruka v ruke so zlepšením stravovania musí ísť aj zmena týkajúca sa príjmu tekutín, čiže pitný režim. Ten by ste mali prispôsobiť cieľu schudnúť, ale aj aktuálnym podmienkam. Obzvlášť to platí v lete, kedy je zvýšené riziko dehydratácie a odvodnenia tela.

Základom pitného režimu musí byť čistá voda. Nie ochutená, nie sladená, nie zmiešaná s nejakými šťavami, ale 100 %čistá voda. Dôvod? Pre ľudské telo je prirodzená, podporuje zdravé trávenie, normalizuje metabolizmus, pomáha na krvný obeh a je dôležitá pre fyzickú výkonnosť. Bez vody sa nemôžete hýbať a teda nemôžete ani chudnúť.

Doplnkom pitného režimu by mali byť bylinkové čaje, ovocné a zeleninové šťavy, voda s ovocím a zeleninou a minerálne vody na doplnenie minerálov a elektrolytov.

Ak ide o spomínané zeleninové šťavy alebo vodu so zeleninou, odporúčame najmä uhorku, reďkovku, brokolicu či cuketu. Z ovocia sú najlepšie jahody, grapefruit, čučoriedky, citrón, limetka a červený melón. Ak budete chcieť, môžete do nich na dochutenie pridať bylinky, napríklad mätu, bazu, žihľavu alebo medovku, prípadne nakrájaný zázvor.

Pitný režim

Pitný režim

5. Hýbte, cvičte, športujte, no najmä buďte aktívni

Aby ste schudli, musíte počas dňa viac energie vydať, ako prijať. Ak chcete zároveň sformovať svoju postavu, je potrebné spaľovať energiu uloženú v tukoch.

Kým príjem energie je ovplyvnený stravovaním, za výdaj zodpovedá fyzická aktivita. Jej cieľom je stimulovať metabolizmus, aby dokázal spáliť čo najviac energie z potravín, zároveň môžete fyzickou aktivitou formovať svalstvo a spaľovať uložené tuky.

Fyzická aktivita by mala pozostávať z týchto činností:

 • prirodzený pohyb počas celého dňa, ktorého základom by malo byť čo najviac chôdze, takže všade, kde sa dá, choďte peši, či už v meste alebo v prírode
 • športovanie so zameraním na čo najviac častí tela, ideálnymi príkladmi sú beh, plávanie, loptové športy, tenis, bicykel, ale napríklad aj tanec
 • cielené cvičenie, ktorého zmyslom je efektívne spaľovanie tukov uložených v najviac problémových partiách, najmä na bruchu, stehnách a na bokoch

Pokiaľ ide o šport, najlepšie dokážete schudnúť vysokointenzívnym druhom aktivity, napríklad šprintom. K tomu treba pridať vytrvalostné športy spomínané vyššie. Čo sa týka cvičenia, aj tu platí, že najlepšie viete chudnúť a spaľovať tuky intenzívnym cvičením typu HIIT, ako doplnok môžu byť cviky s váhou vlastného tela alebo činkami.

Aktívny život a šport

Aktívny život a šport

6. Motivujte sa progresom a choďte krok za krokom

Chudnutie je „beh na dlhú trať“ a tomu treba prispôsobiť nielen svoj jedálniček či pohyb, ale aj očakávania. Všetky zázračné diéty, ktoré sú postavené na rýchlom schudnutí do pár dní, so sebou nesú tzv. jojo efekt, čiže po skončení diéty priberiete naspäť.

Aby ste nestratili chuť a dokázali zmeniť svoju životosprávu a životný štýl dlhodobo, motivujte sa postupným progresom. Zapisujte si každý deň svoju hmotnosť a ak sa dá, skúste sa každý deň odfotiť pred zrkadlom, aby bolo vidno zmeny postavy. Zároveň si zapisujte každú pozitívnu zmenu jedálnička a druh fyzickej aktivity.

Pýtate sa, aký ma zmysel viesť si takýto „denníček“? Jednoduchý: zvyknete si na to, že postupujete krok za krokom a na to, že zmeny prichádzajú postupne.

Prvé výsledky prídu zhruba po 2 týždňoch, no ak by aj nie, nestrácajte optimizmus. Po mesiaci uvidíte, minimálne porovnaním fotografií, že ste dosiahli viditeľný posun. Keď si potom prečítate, čo všetko ste zmenili vo svojej životospráve za uplynulý mesiac, bude to tá najlepšia motivácia, aby ste na nastúpenej ceste zostali!

Progres v chudnutí

Progres v chudnutí

7. Využite naplno všetky pozitíva eSlimu®

eSlim® je jedinečný prírodný produkt, ktorého cieľom je komplexná pomoc pri znížení hmotnosti, stimulácii metabolizmu a pri celkovom zlepšení životosprávy.

Tieto efekty sú založené na aktívnych látkach v zložení, pričom každá z nich má efekt v odlišnej oblasti. Spolu vytvárajú synergiu a navzájom sa vhodne dopĺňajú, takže vo výsledku podporujú schudnutie a to bez nejakých škodlivých chemikálií.

Aby eSlim® mohol naplno pomôcť a účinkovať, treba:

 • dodržiavať odporúčaný spôsob dávkovania, čiže denne užiť 4 kapsuly a to systémom 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly počas dňa pred fyzickou aktivitou
 • nastaviť užívanie tak, aby bolo pravidelné, čiže každý jeden deň, zároveň tak, aby bolo aj dlhodobé, minimálne by ste ho mali užívať 4 mesiace
 • používať iba a len eSlim® a nekombinovať ho so žiadnymi inými prípravkami, zároveň nebrať tento prípravok ako náhradu bežnej stravy

Výhodou eSlimu® je aj komplexné a koncentrované zloženie. Pôsobí na metabolizmus, spaľovanie už uloženého tuku, znižuje ukladanie nového tuku, stimuluje termogenézu a podporuje prirodzené trávenie. Má tiež povzbudzujúce účinky na fyzickú výkonnosť. Ak ho budete využívať v týchto oblastiach, určite sa dočkáte výsledkov.

eslim s pohárom vody

Dovoľte nám ešte posledný pár viet na záver. Chudnutie je otázka pevnej vôle, dôslednosti, komplexnosti a výdrže. Nejde o jednorazový stav, ale o permanentný proces. Najťažšie je ho naštartovať, no ani jeho udržanie nie je určite žiadna „maličkosť“.

Ak sa rozhodnete chudnúť, rátajte s tým, že na výsledky si treba počkať. Robte radšej postupné a menšie zmeny, no s tým, že vám vydržia a nebude hroziť žiadny návrat do minulosti. Buďte na seba prísny, ale v zdravej miere. Pevne veríme, že aj vďaka tomuto návodu sa vám to podarí a náš eSlim® tak splní svoju misiu 🙂

eSlim® na chudnutie

Vyskúšajte unikátny produkt s čisto prírodným zložením eSlim® určený ženám i mužom

Získajte vysnívanú postavu a zlepšite svoje zdravie prírodnou cestou

Chcem vyskúšať eSlim®

🚀 TIP č.1: vždy skladom, odosielame do 24 hodín
🔥 TIP č.2: dodanie zdarma Packeta

Zdieľajte:

Komentáre

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Certifikované

Úradom verejného
zdravotníctva SR

Garancia

vrátenia
peňazí

Vyrobené

v Slovenskej republike
(Európska únia)

Diskrétne

doručenie
balíka

Doprava zdarma

pri doručení
cez Packeta

100% prírodný

produkt v najvyššej
kvalite